Вино буде добрим,

якщо робити його з любов'ю до людей. Стара мудрість, народжена два століття тому - з тих пір, як на причорноморські землі перебралися німецькі поселенці. Тут, на благодатному півдні України, і зараз живі традиції сердечної теплоти і добротності. Винороби знають, що виноградна лоза - вона жива і пам'ятають, що вино потрібно робити - як для самих близьких людей. Тому і вино тут душевне. Тому і місце це особливе. Це - Долина Великої Любові. Це - Гросс-Лібенталь.

Вхiд

Нагадати пароль

Вперше у магазині?

Зареєструйтесь
Виробництво

Виноградники ПрАТ «Вікторія» охоплюють територію площею 500 гектарів, 150 га з яких - молоді виноградники, на яких вирощують елітні сорти винограду: «Каберне-Совіньйон», «Трамінер», «Одеський чорний», «Аліготе», «Ркацителі», «Мускат Одеський», «Сухолиманський», «Рислінг». Предметом гордості аграріїв стали столові сорти винограду «Восторг», «Кеша» та ін.

Власна сировинна база забезпечує виробництво якісними виноматеріалами та надає широкі можливості для створення фірмових сортів вина методом купажування.

Професіоналізм аграріїв, що забезпечують догляд за виноградом, оцінили сотні ділових партнерів, які щорічно закуповують у ПрАТ «Вікторія» сировину для подальшої переробки.