Вино буде добрим,

якщо робити його з любов'ю до людей. Стара мудрість, народжена два століття тому - з тих пір, як на причорноморські землі перебралися німецькі поселенці. Тут, на благодатному півдні України, і зараз живі традиції сердечної теплоти і добротності. Винороби знають, що виноградна лоза - вона жива і пам'ятають, що вино потрібно робити - як для самих близьких людей. Тому і вино тут душевне. Тому і місце це особливе. Це - Долина Великої Любові. Це - Гросс-Лібенталь.

Вхiд

Нагадати пароль

Вперше у магазині?

Зареєструйтесь
Про компанію

Історія ПрАТ «Вікторія» бере початок в 1996 році з відкриття невеликого виноробного цеху в смт. Великодолинське Одеської області: серед розкішної природи Півдня України, в колишньому німецькому поселенні з історичною романтичною назвою Грослібенталь, що славилося виробництвом сортових та купажних вин.

Традиції виноробства в долині Грослібенталь були закладені в 1804 році. Більше двох століть сонце благодатного краю наливає виноградні грона, наповнює їх ароматним соком. Всі найтонші смакові якості кращих сортів винограду гармонійно поєднуються в іскристих і тихих винах, створених для Вас виноробами ПрАТ «Вікторія».

Незважаючи на свою молодість, ПрАТ «Вікторія» вирізняється високою динамікою розвитку та є сучасним високотехнологічним підприємством з повним виробничим циклом.

У торгівлі вином давно існує певна тонкість. Продають його як виробники, так і негоціанти. Негоціант скуповує вино у дрібних виробників і, по суті, є посередником. Виробник володіє виноградником, сам забезпечує всі стадії процесу, від посадки лози до розливу готового вина у пляшки.

Це досягається завдяки злагодженій роботі колективу в співпраці з фахівцями високого рівня. На даний момент на підприємстві працює 200 чоловік.

ПрАТ «Вікторія» є постійним учасником виставок, дегустацій, спонсором рекламних заходів як в Одесі та області, так і в багатьох інших регіонах України.

Великою перевагою підприємства є наявність власної сировинної бази.

Колекція вин ПрАТ «Вікторія» вирізняється високою якістю, повним букетом, чистим ароматом та сортовими особливостями. Їх доступна ціна і беззаперечна якість робить їх затребуваними в усіх регіонах країни.

Сьогодні підприємство належить до найбільших в Україні виробників тихих та іскристих вин. З 1998 року продукція ПрАТ «Вікторія» виходить під торговою маркою "Гросс - Лібенталь".

Наші нагороди