Вино буде добрим,

якщо робити його з любов'ю до людей. Стара мудрість, народжена два століття тому - з тих пір, як на причорноморські землі перебралися німецькі поселенці. Тут, на благодатному півдні України, і зараз живі традиції сердечної теплоти і добротності. Винороби знають, що виноградна лоза - вона жива і пам'ятають, що вино потрібно робити - як для самих близьких людей. Тому і вино тут душевне. Тому і місце це особливе. Це - Долина Великої Любові. Це - Гросс-Лібенталь.

Вхiд

Нагадати пароль

Вперше у магазині?

Зареєструйтесь
Наші нагороди

ПрАТ «Вікторія» є постійним учасником виставок, дегустацій, спонсором культурних і спортивних заходів не лише в Одесі, а й в багатьох інших регіонах України.

Якість вин ПрАТ «Вікторія» було відзначено дев'ятьма золотими, сімнадцятьма срібними і шістнадцятьма бронзовими медалями

Золота медаль.

«Грослібенталь» в номінації «Іскристі вина» - 2-а Міжнародна виставка «Вино і виноробство» 2002 рік.

«Фаворит» у номінації «Напівсолодкі червоні ординарні вина» - 1-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2003 рік.

«Панночка» в номінації «Напівсолодкі білі ординарні вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Спокуса» в номінації «Напівсолодкі червоні вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Солодкi спогади» в номінації «Кріплені вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Мерло» в номінації «Сухі сортові вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Каберне» в номінації «Сухі сортові вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Солодкi спогади» в номінації «Кріплені вина» - 4-а Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2004 рік.

«Одеське Святкове» в номінації «Іскристі червоні вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік

Срібна медаль.

«Сонячна лоза» в номінації «Напівсолодкі рожеві вина» - Міжнародна виставка «Вино і виноробство »(Одеса) 2001 рік.

«Фаворит» у номінації «Напівсолодкі білі ординарні вина» - Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2002 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Іскристі вина» - 7-а Спеціалізована виставка ALKO + SOFT (Київ) 2002 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Іскристі вина» - Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2002 рік.

«Мерло» в номінації «Сухі сортові вина» - Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2003 рік.

«Фаворит» у номінації «Напівсолодкі білі ординарні вина» - 1-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2003 рік.

«Фаворит» у номінації «Напівсолодкі червоні ординарні вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2003 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Іскристі вина» - 4-а Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2004 рік.

«Солодкі спогади» - в номінації «Білі кріплені вина» - 6 Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2006 рік;

«Чарівний сон» - в номінації «Червоні кріплені вина» - 6 Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2006 рік

«Фаворит» - в номінації «Напівсолодкі червоні вина» - 6 Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2006 рік

«Аліготе» в номінації «Сухі сортові вина» - 6 Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2006 рік

«Каберне» в номінації «Сухі сортові вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік.

«Корона» в номінації «Напівсолодкі червоні ординарні вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік.

«Чайна троянда» в номінації «Напівсолодкі білі ординарні вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік.

«Чорний діамант» в номінації «Червоні десертні вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік.

«Дольче Віта» в номінації «Білі десертні вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік.

Бронзова медаль

«Сонячна лоза» в номінації «Напівсолодкі рожеві вина» - 7-а Спеціалізована виставка ALKO + SOFT (Київ) 2002 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Сухі ординарні вина» - 7-а Спеціалізована виставка ALKO + SOFT (Київ) 2002 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Сухі ординарні вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2003 рік.

«Фаворит» у номінації «Напівсолодкі білі вина» - 8-а Спеціалізована виставка ALKO + SOFT (Київ) 2003 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Іскристі вина» - 8-а Спеціалізована виставка ALKO + SOFT (Київ) 2003 рік.

«Таємниця» в номінації - «Десертні вина» 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Вікторія Ювілейна» в номінації «Десертні вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ) 2004 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Сухі ординарні вина» - 2-й Всеукраїнський конкурс вин і коньяків «На вершині смаку» (Дніпропетровськ).

«Мерло» в номінації «Сухі сортові вина» - 5-й Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2005 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Газовані вина» - 5-й Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2005 рік.

«Чарівний сон» в номінації «Міцні ординарні червоні вина» - 5-й Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2005 рік.

«Солодкi спогади» в номінації «Колекційні вина» - 5-й Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2005 рік.

«Кагор» в номінації «Кагор» - 5-й Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2005 рік.

«Камелія» в номінації «Столові ординарні напівсолодкі вина» - 5-й Міжнародний дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2005 рік.

«Грослібенталь» в номінації «Іскристі вина» - 6 Міжнародна дегустаційний конкурс «Одеська затока» (Одеса) 2006 рік

«Грослібенталь» в номінації «Газовані вина» - 7 Міжнародна виставка «Вино і виноробство» (Одеса) 2007 рік.

Медаль «Трудова слава» Міжнародної Академії рейтингових технологій і соціології "ЗОЛОТА ФОРТУНА" в номінації «За вагомий внесок у розвиток вітчизняного виноробства, високий професіоналізм і якість продукції »

Компанія «Вікторія» прийняла участь у найбільшому та найпрестижнішому конкурсі «CWSA BEST VALUE 2013» в Гонконзі, де її продукцію удостоїли за найкраще співвідношення ціни та якості срібними медалями.

На XIII Міжнародному професійному дегустаційному конкурсі «Одеська затока» вина ТМ «Гросс-Лібенталь» були оцінені експертами: «Піно фран Вікторія» золотою медаллю, «Каберне», »Шардоне» і «Мускат святковий» срібними медалями.