Вино буде добрим,

якщо робити його з любов'ю до людей. Стара мудрість, народжена два століття тому - з тих пір, як на причорноморські землі перебралися німецькі поселенці. Тут, на благодатному півдні України, і зараз живі традиції сердечної теплоти і добротності. Винороби знають, що виноградна лоза - вона жива і пам'ятають, що вино потрібно робити - як для самих близьких людей. Тому і вино тут душевне. Тому і місце це особливе. Це - Долина Великої Любові. Це - Гросс-Лібенталь.

Вхiд

Нагадати пароль

Вперше у магазині?

Зареєструйтесь
Винний туризм
Винний туризм - Барабої
Винний туризм - АтлантаТут все робиться з Любов'ю!!!Вас вітає Гросслібенталь - Велика Долина Любові! Це дивовижне місце на землі, де далеко від шуму і суєти дозріває, наливається ніжним соком дивовижна культура - виноград. Безперечно, цей дар природи є символом життя, миру і достатку, саме він покликаний стати ніжним напоєм Любові!

Перед Вами відкриються безліч істин про виробництво вина. Вас чекає безліч відкриттів і сюрпризів. Позитивний емоційний настрій закріпиться в старовинному німецькому підвалі, де Ви зможете насолодитися цим дивовижним напоєм і переконатися в тому, що тут все робиться з Любов'ю!!

Це не просто екскурсія, це подорож в храм справжніх почуттів!

У програму екскурсії входить:

  • історія селища Великодолинське (Grosslibental);
  • знайомство з традиціями виноробства;
  • відвідування демонстраційного майданчика для ознайомлення з устаткуванням, що використовувалось для виготовлення вина на початку 20 століття;
  • ознайомлення з сучасними технологіями виробництва вина;
  • дегустація в старовинному німецькому підвалі;

Для продовження туру вихідного дня ми можемо запропонувати наступні варіанти:

  • відпочинок в «Барабойській садибі», де Ви зможете провести час в хорошій компанії, приготувати м'ясо або рибу на мангалі, зайнятися рибальством, пограти в настільний теніс або волейбол. До Ваших послуг також будуть ресторан-бар, батут для дітей, які знаходяться на території садиби.

  • для прихильників відпочинку в оточенні дикої природи хочемо запропонувати поїздку на Великодолинське озеро, на березі якого розмістилося невелике рибне господарство «Атланта». Тут Ви зможете, сховавшись від пекучого сонця чи то в альтанці, чи то в буйних заростях на березі озера, влаштувати відмінний пікнік (при необхідності до Ваших послуг буде наданий мангал) або зайнятися диким рибальством.

А найголовніше, Вам надається можливість просто провести незабутній день на свіжому повітрі, отримавши масу вражень і позитивних емоцій!